دانلود آموزش تصویری سه تار علا ایجادی

دانلود آموزش تصویری سه تار علا ایجادی

اندازه: نامشخص

دسته بندی: -

قیمت: 20000 تومان

تعداد نمایش: 1669 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دانلود آموزش تصویری سه تار علا ایجادی

بعد از خرید آنلاین لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. لطفا در وارد کردن ایمیل خود دقت کنید

دانلود آموزش سه تار استاد علا ایجادی از مبتدی تا پیشرفته

بخشی از زندگینامه استاد
ایجادی، علاء
علاء ایجادى، به سال ۱۳۳۱ در شمیران متولد شد، پس از طى تحصیلات ابتدایى، از دبیرستان پیمان موفق به اخذ دیپلم گردید .

پس از آن در رشته اقتصاد مشغول تحصیل شد و در سال پایانى تحصیل به نواختن سه ‏تار و فراگیرى علم موسیقى نیز علاقمند شد.او در همین زمان به هنرستان شبانه موسیقى رفت و در آنجا ثبت ‏نام نمود و زیر نظر مرحوم نصراللَّه خان زرین‏ پنجه مشغول موسیقى گردید.

پس از یک سال به خدمت سربازى رفت و در سال ۱۳۵۸ پس از پایان خدمت به نواختن ساز تار علاقمند شد و در خدمت هنرمند ارزنده زیداللَّه طلوعى شروع به فراگیرى و نواختن تار کرد و پس از چندى نزد هنرمند دیگرى به نام حمید متبسم که از نوازندگان خوب و آهنگسازى با استعداد است رفت و مشغول تحصیل موسیقى شد.

در سال ۱۳۶۲، پس از شنیدن صداى تار جلال ذوالفنون، عشق نهفته ‏ى او به ساز سه‏ تار، دوباره در وى پیدا شد و شیفته ساز ذوالفنون گردید و در خدمت این هنرمند ارجمند و والا، شروع به فراگیرى هرچه بیشتر ساز سه‏ تار و راز و رمز نوازندگى با این ساز عرفانى شد .

پس از سه سال دوره ‏هاى آموزشى را به پایان رسانید و پس از آن حدود یک سال نزد استاد محمود تاج بخش رفت و مدتى را نیز از محضر ایشان کسب فیض کرد و از سال ۱۳۶۷ در خدمت استاد هوشنگ ظریف هنرمند ارزنده رفت و به فراگیرى علم موسیقى نزد این استاد ادامه داد.

سپس براى ساختن ساز تار و سه‏تار زیر نظر امیر عطائى که از سازندگان خوب ساز و از صنعتگران بزرگ این حرفه مى‏ باشد مشغول فراگیرى این فن گردید. علاء ایجادى، ضمن نواختن سه‏تار و تار، در کارگاه خود مشغول ساختن تار و سه ‏تار مى‏باشد که خیلى در کار خویش وسواس و حوصله به خرج مى‏ دهد و از استادکاران تحصیل کرده مى‏ باشد.

۶ نظر

پاسخ دهید